Plan zajęć przedmiotu Praktyczna nauka języka niemieckiego [3302-PN3-Z] Semestr zimowy 2021/22
Ustawienia planu
Poniedziałek
Robert Mazur, Sylwia Nowakowska
8:00
Ćwiczenia, grupa 6
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 1.023, budynek nr 1239
Przemysław Maślankowski, Radosław Weseliński
8:00
Ćwiczenia, grupa 5
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 1.019, budynek nr 1239
Robert Mazur, Sylwia Nowakowska, Maria Starościak
8:00
Ćwiczenia, grupa 4
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 1.014, budynek nr 1239
Marzenna Kozioł, Sylwia Nowakowska
8:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 1.021, budynek nr 1239
Przemysław Maślankowski
8:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 1.009, budynek nr 1239
Sylwia Nowakowska, Jangkyeom Song
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 1.013, budynek nr 1239
Wtorek
Robert Mazur, Sylwia Nowakowska
9:45
Ćwiczenia, grupa 6
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 00.069, budynek nr 1239
Marzenna Kozioł, Sylwia Nowakowska
9:45
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 1.018, budynek nr 1239
Przemysław Maślankowski
9:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 1.009, budynek nr 1239
Przemysław Maślankowski, Radosław Weseliński
11:30
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 1.022, budynek nr 1239
Robert Mazur, Sylwia Nowakowska, Maria Starościak
11:30
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 1.018, budynek nr 1239
Sylwia Nowakowska, Jangkyeom Song
11:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 1.012, budynek nr 1239
Środa
Marzenna Kozioł, Sylwia Nowakowska
9:45
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 1.021, budynek nr 1239
Przemysław Maślankowski
9:45
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 1.014, budynek nr 1239
Sylwia Nowakowska, Jangkyeom Song
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 1.012, budynek nr 1239
Robert Mazur, Sylwia Nowakowska
11:30
Ćwiczenia, grupa 6
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 1.022, budynek nr 1239
Przemysław Maślankowski, Radosław Weseliński
11:30
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 1.014, budynek nr 1239
Robert Mazur, Sylwia Nowakowska, Maria Starościak
11:30
Ćwiczenia, grupa 4
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 1.021, budynek nr 1239
Czwartek
Marzenna Kozioł, Sylwia Nowakowska
9:45
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 1.009, budynek nr 1239
Sylwia Nowakowska, Jangkyeom Song
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 1.018, budynek nr 1239
Robert Mazur, Sylwia Nowakowska
11:30
Ćwiczenia, grupa 6
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 1.018, budynek nr 1239
Przemysław Maślankowski, Radosław Weseliński
11:30
Ćwiczenia, grupa 5
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 1.011, budynek nr 1239
Robert Mazur, Sylwia Nowakowska, Maria Starościak
11:30
Ćwiczenia, grupa 4
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 1.010, budynek nr 1239
Przemysław Maślankowski
11:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 1.009, budynek nr 1239
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek Dydaktyczny - Dobra 55