Uniwersytet DEMO - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Przedmioty w rejestracji Rejestracja na przedmioty specjalizacji 309 - Wspieranie rozwoju osobowości lato 2021/2022 2500-PL-PS-21L-309

Lista uwzględnia również te przedmioty, które są chwilowo wyłączone z rejestracji (ale były lub będą uwzględnione w innych jej turach).
Filtry
Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do dodatkowych opcji

Konkretniej - pokazuj tylko te przedmioty, dla których istnieje otwarta rejestracja taka, że możesz w jej ramach zarejestrować się na przedmiot.

Dodatkowo pokazywane są również te przedmioty, na które jesteś już zarejestrowany (lub składałeś prośbę o zarejestrowanie).

Pokaż tylko przedmioty z wybranej grupy: Boldem są napisane grupy przedmiotów zawierające przedmioty, dla których istnieje otwarta rejestracja taka, że możesz w jej ramach zarejestrować się na przedmiot.
Jeśli chcesz zmienić te ustawienia na stałe, edytuj swoje preferencje w menu Mój USOSweb.
Opcje
2500-PL-PS-SP9-27
Zajęcia przedmiotu
Grupy przedmiotu

Skrócony opis

Celem zajęć jest rozwijanie umiejętności i poszerzanie wiedzy z zakresu planowania warsztatów, treningów i szkoleń: rozpoznawania potrzeb szkoleniowych klienta, określenie celów projektu, przełożenie celów na scenariusz warsztatu, wybór technik i metod oceny rezultatów. Dzięki projektowaniu projektów w małych zespołach oraz pozyskiwaniu informacji zwrotnych na temat wybranych ćwiczeń uczestnicy będą także mieli okazję rozwijać elastyczność w kształtowaniu planu szkolenia we współpracy z innymi osobami oraz wykształcić pozytywną postawę wobec formułowania celów szkolenia i dopasowywania do nich przebiegu szkolenia.

Strona przedmiotu
2500-PL-PS-SP9-31
Zajęcia przedmiotu
Grupy przedmiotu

Skrócony opis

Zajęcia polegają na superwizji prezentowanych przypadków pracy z klientem w ramach coachingu; dostarczają możliwości rozumienia procesu coachingu oraz zasad etycznych w coachingu.

Strona przedmiotu
2500-PL-PS-SP9-32
Zajęcia przedmiotu
Grupy przedmiotu

Skrócony opis

Celem zajęć jest integracja zdobytej wiedzy i praktyczne zastosowanie nabytych umiejętności. Ćwiczenia nie mają formy regularnego kursu. Na zajęcia składają się:

- spotkanie organizacyjne (początek semestru) i spotkanie superwizyjne (koniec semestru)

- indywidualne konsultacje z prowadzącym (superwizja opracowanych scenariuszy)

- poprowadzenie warsztatów poza Wydziałem Psychologii (3 dni szkoleniowe, gdzie 1 dzień szkoleniowy obejmuje min. 6 godz. dydaktycznych).

Terminy i miejsca stażowe ustalane są na spotkaniu organizacyjnym.

UWAGA! Kurs odbywa się w semestrze letnim, ale osoby zainteresowane realizacją zajęć w semestrze zimowym proszone są o zgłaszanie się e-mailowo do prowadzącego (najpóźniej do połowy września).

Strona przedmiotu
ul. Demo 1
01-234 Demo
tel: +48 123 456 789 https://usosweb.demo.usos.edu.pl/
kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0