Uniwersytet DEMO - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Przedmioty w rejestracji Rejestracja na przedmioty I - II roku studiów magisterskich 3304-2021-I/II-PK

Lista uwzględnia również te przedmioty, które są chwilowo wyłączone z rejestracji (ale były lub będą uwzględnione w innych jej turach).
Filtry
Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do dodatkowych opcji

Konkretniej - pokazuj tylko te przedmioty, dla których istnieje otwarta rejestracja taka, że możesz w jej ramach zarejestrować się na przedmiot.

Dodatkowo pokazywane są również te przedmioty, na które jesteś już zarejestrowany (lub składałeś prośbę o zarejestrowanie).

Pokaż tylko przedmioty z wybranej grupy: Boldem są napisane grupy przedmiotów zawierające przedmioty, dla których istnieje otwarta rejestracja taka, że możesz w jej ramach zarejestrować się na przedmiot.
Jeśli chcesz zmienić te ustawienia na stałe, edytuj swoje preferencje w menu Mój USOSweb.
Opcje
3304-2D1O-WPWJ-055
Zajęcia przedmiotu
Grupy przedmiotu

Skrócony opis

Kurs poświęcony zastosowaniom teoretycznych propozycji badania języka oraz lekturze i interpretacji tekstów językoznawczych

Strona przedmiotu
3304-2D1O-WPWG-054
Zajęcia przedmiotu
Grupy przedmiotu

Skrócony opis

Studenci zapoznają się przekrojowo z tematyką badawczą prowadzoną przez glottodydaktyków, dowiedzą się, jakie obszary stają się przedmiotem postępowań badawczych, jakie metody badawcze są szczególnie uwzględniane i jakie wnioski dla nauczania/uczenia się języków obcych z nich płyną.

Strona przedmiotu
3304-2D1O-WPWL-056
Zajęcia przedmiotu
Grupy przedmiotu

Skrócony opis

Zajęcia mają na celu zapoznanie studentów z niektórymi ważnymi pojęciami oraz teoriami stosowanymi w dzisiejszych naukach humanistycznych, w szczególności w literaturoznawstwie.

Strona przedmiotu
ul. Demo 1
01-234 Demo
tel: +48 123 456 789 https://usosweb.demo.usos.edu.pl/
kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0