Uniwersytet DEMO - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Przedmioty w rejestracji Rejestracja na obowiązkowe zajęcia 2018L - 3 rok 4003-S1-3-2018L

Lista uwzględnia również te przedmioty, które są chwilowo wyłączone z rejestracji (ale były lub będą uwzględnione w innych jej turach).
Filtry
Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do dodatkowych opcji

Konkretniej - pokazuj tylko te przedmioty, dla których istnieje otwarta rejestracja taka, że możesz w jej ramach zarejestrować się na przedmiot.

Dodatkowo pokazywane są również te przedmioty, na które jesteś już zarejestrowany (lub składałeś prośbę o zarejestrowanie).

Pokaż tylko przedmioty z wybranej grupy: Boldem są napisane grupy przedmiotów zawierające przedmioty, dla których istnieje otwarta rejestracja taka, że możesz w jej ramach zarejestrować się na przedmiot.
Jeśli chcesz zmienić te ustawienia na stałe, edytuj swoje preferencje w menu Mój USOSweb.
Opcje
4003-116WSISW
Zajęcia przedmiotu
Grupy przedmiotu

Skrócony opis

Przedstawienie najważniejszych zasad współpracy sądowej oraz w sprawach wewnętrznych (policyjnej) państw członkowskich UE

Strona przedmiotu
4003-115WSPUE
Zajęcia przedmiotu
Grupy przedmiotu

Skrócony opis

Zapoznanie studentów z istotą najważniejszych polityk realizowanych przez Unię Europejską, przede wszystkim z ich celami, narzędziami oraz ich skutkami gospodarczymi, finansowymi i społecznymi dla UE i jej państw członkowskich oraz partnerów zewnętrznych, a także wzajemnymi związkami między tymi politykami. Zajęcia mają charakter interaktywny, wymagają zaangażowania studentów.

Strona przedmiotu
ul. Demo 1
01-234 Demo
tel: +48 123 456 789 https://usosweb.demo.usos.edu.pl/
kontakt USOSweb 6.7.3.0-315cf31ce (2022-06-29)